Çak Beşlik 1.0.8 APK

Çak Beşlik 1.0.8 APK

Description of Çak Beşlik is modded game in this mod unlimited money, coins and everything for android Çak Beşlik this is best android apk game install and enjoy!

‘’Çakbeşlik’’ her hafta Pazartesi ve Çarşamba canlı yayınlanan, sürpriz hediyeler ile dolu canlı bilgi yarışması.Tum IOS ve Andorid telefonlarından ücretisiz olarak indirebileceğiniz Çakbeşlik hem bilginizi hem de hızınızı ölçüyor. Kullanıcılar her hafta yayınlanacak 20 soruya en doğru ve en hızlı cevapları vererek Cuma günü yayınlanacak sıralamda üst sıralara tırmanabilecek ve haftada sadece 5 dakikalarını ayırarak sürpriz hediyeleri kazanma şansını yakalayabilecekler.Ayrıca her yarışmada sorduğumuz bonus soruyu doğru cevaplayıp haftanın kazananı olmak için Bizi sosyal medya hesaplarından takip edip ipuçlarını yakalayabilirsiniz. Unutmayın her hafta yeni bir şans, her pazartesi yeni bir başlangıç!
“Çakbeşlik” is a live quiz show full of surprise gifts, broadcast live every week on Monday and Wednesday. Çakbeşlik, which you can download free of charge from all IOS and Android phones, measures both your knowledge and your speed. By giving the most accurate and fastest answers to 20 questions that will be published every week, they will be able to climb to the top of the list to be published on Friday and have the chance to win surprise gifts by sparing only 5 minutes a week. You can catch the clues. Remember, every week is a new chance, every Monday is a new start!
– Performans geliştirmeleri yapıldı.
– Bilinen hatalar giderildi.
– Şifremi unuttum sayfası eklendi.

App Information of Çak Beşlik

App Name Çak Beşlik
Package Name tr.com.groupama.cakbeslik
Version 1.0.8
Rating ( 34 )
Size 16.3 MB
Requirement Android 5.0+
Updated 2020-09-15
Installs 1,000+
Category Games, Trivia

Tags:

Çak Beşlik 1.0.8 APK

Çak Beşlik 1.0.8

Version 1.0.8

Developer Groupama Sigorta

Uploaded September 14, 2020 05:52

Filesize 16.3 MB

Çak Beşlik 1.0.7 APK

Çak Beşlik 1.0.7

Version 1.0.7

Developer Groupama Sigorta

Uploaded September 10, 2020 09:38

Filesize 16.3 MB