Eğitlence – Eğitici Çocuk ve Bebek Oyunları 1.0.94 APK

Eğitlence – Eğitici Çocuk ve Bebek Oyunları 1.0.94 APK

Description of Eğitlence - Eğitici Çocuk ve Bebek Oyunları is modded game in this mod unlimited money, coins and everything for android Eğitlence - Eğitici Çocuk ve Bebek Oyunları this is best android apk game install and enjoy!

Çocuk için oyun setleri alan, eğitici oyunlar, günlük aktiviteler arayan, öğretici oyunların yararlarının bilincinde ama internetteki tehlikelerin de farkında olan bir ebeveyn iseniz aradığınız kaliteli ve en faydalı uygulamalar tek çatı altında toplandı, sütelik ücretsiz ve güvenli, kişisel bilgi toplamadan, riskli reklamları çocuğunuza izletmeden, eğitim sisteminin veremediklerini, oyuncaklar ile öğretemediklerinizi her yaşa uygun içerikleri sayesinde çocuğunuza hatta bebeğinize güvenle sunabilirsiniz.

Okul öncesi çağdaki çocukların ve hatta bebeklerin oyun, sinema ve müzik ihtiyaçlarını teknolojinin güvenli yüzü ile eğitsel ve eğlenceli yaklaşımların harmanı şeklinde bulabilecekleri güvenilir bir platform.

Eğitlence, her biri kendi alanında uzman akademisyenler, pedagoglar, eğitimciler, teknoloji uzmanları ve oyun tasarımcılarının geliştirdiği bilimsel bir projedir, dünyanın önde gelen üniversiteleri ve bilim insanları tarafından yapılmış çalışmalara dayanarak geliştirilmiştir

Eğitlence’yi meydana getiren her bir kategorideki; sinema, oyun, okul, müzik, kitap, sanat atölyesi… gibi içerikler çocuklarımızdan önce konunun uzmanları tarafından yaşa ve değerlerimize uygunluğu bakımından kontrol edilmektedir. Teknolojiyi çocuğunuza güvenle sunan eğitici oyunlar, reklamsız ve ücretsiz şekilde türk kültürüne ve evrensel değerlere uygun şekilde geliştirildi.

Bu OKUL farklı!
Eğitlence ile alfabe okumak ya da 30’a kadar saymak gibi standart ana okulu becerileri yerine dikkat kontrolü, duygusal farkındalık, merak, hız, esneklik, planlama ve problem çözme gibi temel beceriler desteklenmekte, OKUL kategorisi altındaki oyunlar ile çocuğunuzun bilişsel becerileri ve yetenekleri geliştirilmektedir. MEB eOkul müfredatından farklı olarak (MEB oyunlarına benzer) tasarlanmış yetenek oyunları ile geleneksel eğitimin dışında beceriler kazandırır.

“Eğitlence Anne Baba” uygulaması ile günlük saat limitleri koyabilir, çocuğunuzun tüm aktivitelerini (video izleme, masal, kitap, boyama, müzik, eğlenceli oyun ve zeka / eğitici oyunlar) izleyebilirsiniz.

Eğitlence okul kategorisinde çocuğunuzun oynadığı oyunlardan elde edilen verilerle yapılan bilimsel analizler ile güçlü yönlerini öğrenebilir, geliştirilmesi gereken konuları farkederek ona destek olabilirsiniz.

Başta okul öncesi ve ana okulu dönemi olmak üzere çocuklara özel eğitici oyunlar, zeka oyunları, çocuk videoları, masallar müzik ve kitap hepsi burada üstelik pedagog denetimli incelenmiş güvenliği onaylanmış içeriklerle, reklamsız FTC COPPA uyumlu, aileler için tasarlanmış kaliteli bir uygulama arıyorsanız doğru yerdesiniz.

Reklam yok, ücretsiz, 7 yaş, 6 yaş, 5 yaş, 4 yaş, 3 yaş hatta bebekler için çocuklar için eğlenceli oyunlar, okul öncesi anasınıfı etkinlikleri, en eğitici öğretici oyunlar, mental bilimsel okul testleri hepsi bir arada. Çocuğum eğlenirken aklım kalmasın huzurla güvenle oynasın diyorsanız, izlediği filmleri oynadığı oyunları istediğinizde denetlemek, harcadığı zamanı kısıtlamak elimde olsun diyorsanız, çocuğunuz için en iyisi

Daha fazla bilgi için https://abc.egitlence.xyz adresini ziyaret edebilir ya da info@fykmobile.com adresine e-posta göndererek bizlerle iletişime geçebilirsiniz.
play sets for children’s playgrounds, educational games, daily activities, seeking aware of the benefits of teaching the game, but quality and most useful apps you’re looking for if you are a parent who is well aware of the dangers on the internet under one roof, sütelik free and secure, without collecting personal information, risk ads without watch your child , failed to provide the education system, thanks to teach age-appropriate content with AmAdIklArInIzI every confidence you can deliver even baby toys for your child.

Pre-school children and even babies games, movies and music technology needs in the form of a blend of educational and entertaining approach with a reliable platform where they can find safe side.

Edutainment, each an expert in their field of academics, educationalists, educators, technology experts and scientific projects developed by game designers, developed on the basis of the world’s leading universities and scientific studies conducted by the people

Edutainment forming in each category; movies, games, school, music, books, art workshop … as the contents are checked for compliance with our experienced and valued by the experts before our children. Technology offers educational games for your child safe, commercial-free manner and Turkish culture and was developed in accordance with universal values.

This SCHOOLS different!
Edutainment with Braille reading or attention control instead of the standard kindergarten skills, such as counting to 30, emotional awareness, curiosity, speed, flexibility, and supported basic skills such as planning and problem solving, cognitive skills and abilities of your child with games under SCHOOLS categories are being developed. Unlike the Ministry of Education curriculum eokul (MEB similar to the game) are designed to improve the skills and capabilities outside the traditional educational games.

“Parents edutainment” applications can put limits on the time of day, all the activities of your child (video surveillance, tables, books, painting, music, fun games and intelligence / educational games) you can watch.

With edutainment scientific analyzes conducted with data obtained from games played in the school your child can learn the strengths category, you may be noticing issues that need to be developed to support him.

children with special educational games, especially in preschool and kindergarten period, intelligence games, children’s videos, fairy tales with music and books all here approved safety have been examined moreover pedagogue supervised content, ad-FTC COPPA-compliant, you are right if you are looking for a quality application designed for families.

No advertising, free, 7 years, 6 years, 5 years, 4 years old, fun games for children and even babies 3 years old, preschool kindergarten activities, the educational game tutorial, mental scientific school tests all in one. If you say you’re staying safely play in peace my mind that my child is having fun, you want to check which games to play movies followed, to limit the time spent to get where you say my hand is best for your child

You can contact us at the address or visit the https://abc.egitlence.xyz info@fykmobile.co sending e-mail address for more information.
– Diş oyunu yenilendi.
– Yapboz oyunu yenilendi,
– Hata düzeltmeleri yapıldı.
– Performans iyileştirmeleri yapıldı.

App Information of Eğitlence - Eğitici Çocuk ve Bebek Oyunları

App Name Eğitlence - Eğitici Çocuk ve Bebek Oyunları
Package Name com.FYKMobile.Edutain
Version 1.0.94
Rating ( 618 )
Size 42.9 MB
Requirement Android 4.4+
Updated 2018-08-01
Installs 100,000+

Tags: