Fenerliler İçin Bilgi Yarışması : FB-Bil 1.27 APK

Fenerliler İçin Bilgi Yarışması : FB-Bil 1.27 APK

Description of Fenerliler İçin Bilgi Yarışması : FB-Bil is modded game in this mod unlimited money, coins and everything for android Fenerliler İçin Bilgi Yarışması : FB-Bil this is best android apk game install and enjoy!

FB-Bil, başarılarla dolu Fenerbahçe tarihine ve bugününe dair 120’den fazla, özenle hazırlanmış sorular içeren bir spor bilgi yarışmasıdır. Oyunda amaç tek seferde en fazla sayıda soruya doğru cevap vererek en yüksek puana ulaşmaktır.

Bu oyunda 40 yıldır sahasında yenilmeyen Manchesterın dize getirilişinden Şampiyonlar Ligi çeyrek finaline, ezeli rakibimiz karşısındaki 6-0’lık galibiyetden 4-3’lük muhteşem geri dönüşe, 11 puanla Türk takımlarının Şampiyonlar Liginde topladığı en fazla puanın alındığı Şampiyonlar Ligi grubundan Kadıköydeki yenilmemezlik serilerine, Lefter’den Rıdvana, Alexden Ortega’ya, Eurolig şampiyonluğundan 103 gollü sezona kadar onlarca Fenerbahçe efsanesini bulabilirsiniz.

Bu oyunda:

* Fenerbahçeyi ne kadar tanıdığınızı test edecek,

* Takımınız hakkında hiç bilmediğiniz, duymadığınız yeni bilgiler edinecek,

* Oyun içi başarıları tamamlayarak yeni seviyeler elde edecek,

* Diğer taraftarlarla yarışarak günün ve oyunun en iyisi olmaya çalışacaksınız.

Fenerbahçeliyim diyen her taraftarın oynaması, oynatması gereken bir bilgi yarışması!

OYUN HAKKINDA:

Oyunumuz bir bilgi yarışmasıdır. Oyun içerisindeki soruların tamamı Fenerbahçe hakkındadır. Yani oyunumuz bir anlamda Fenerbahçe oyunu, Fenerbahçe Bilgi Yarışmasıdır. Ayrıca içerdiği birbirinden kaliteli sorular oyunumuzu diğer Fenerbahçe Oyunları arasında öne çıkarmaktadır. Sorular hazırlanırken Fenerbahçe’nin başarılarla dolu tarihi ve bugününe dair resmi ve kesinleşmiş bilgiler kullanılmıştır. Ayrıca sorular sürekli güncellenmekte ve yenilenmektedir.

SIRALAMALAR: Oyunda karşınıza çıkan soruları cevapladıkça puanlar kazanırsınız. En yüksek puanı alanlar hergün sıralanır ve günün birincisi belirlenir. Ayrıca alınan tüm puanlar ayrıca sıralanarak “Oyunun En İyileri” belirlenir.

ÖDÜLLER: Oyunda daha fazla puan kazanması ve daha ileri seviyeye ulaşması için oyunculara çeşitli ödüller verilir. Bu ödülleri doğru ve dikkatli kullandığınızda hem oyunda daha ileri seviyelere ulaşabilir, hem de daha yüksek puanlar elde edip sıralamalara girebilirsiniz.

BAŞARILAR: Oyun içerisinde çeşitli başarılar vardır, bunları tamamladıkça başarı puanınız artar. Belirli başarı puanlarına ulaştıkça da seviyeniz artar. Oyundaki seviyeler: Seyirci, Taraftar, Fanatik ve Kanarya’dır. Seviyeniz arttıkça her sorudan daha fazla puan kazanırsınız, dolayısıyla oyunda yüksek puan elde etmek için başarılar ve seviyeler çok önemlidir.

BÖLÜMLER: Oyun toplamda 6 bölümden (6 turdan) oluşur. İlk beş turda çeşitli zorluk seviyelerinde sırasıyla 1-2-3-4-5’er soru sorulur. 6. ve son bölüm final turudur. Burada soru sınırı yoktur, doğru cevap verdikçe yeni soru gelir ancak bu turda en zor sorular sorulmaktadır. Bu soruları bilebilmek için oyuncunun gerçek bir Fenerbahçe aşığı olması gerekir.

YILDIZ SİSTEMİ: Oyunumuzun 1.1 güncellemesi ile oyun içerisinde yıldız sistemi oluşturulmuştur. Buna göre oyuncular çeşitli şekillerde yıldız kazanmakta ve bu yıldızlar ile çeşitli güçlendirmeler alabilmektedirler. Oyuncular hergün oyuna ilk girişlerinde (50 yıldız), bir önceki gün sıralamasında ilk 10’a girerek (50-100 yıldız arası) ve günde bir kez video reklam izleyerek (50 yıldız) kazanabilirler.. Ayrıca yarışma sırasında oyuncu, bildiği her soru için 1 yıldız kazanır.

* Oyunda şimdilik 2.000.000 puan sınırı vardır ancak bu puana birden çok oyuncu ulaştığında puan sınırı artırılacaktır. Oyunda farkettiğiniz herhangi bir hata olması durumunda lütfen bizimle mail adresimiz üzerinden iletişime geçin, en kısa sürede hatalar giderilecektir.

** This is an unofficial app developed as a quiz game about the Fenerbahce football club’s history.

*** Oyun ile ilgili her türlü sorun, görüş ve önerilerinizi bize stiymoyun@gmail.com adresinden iletebilirsiniz. Oyunumuz yeni özellikler ve yeni sorular ile sürekli gelişmekte ve yenilenmektedir.

Siz de Fenerbahçeliyim diyorsanız hemen şimdi ücretsiz oyunumuzu indirin ve bu heyecana ortak olun!
FB-know, the history of Fenerbahce filled with success and that more than 120 today, including a sports quiz carefully crafted questions. The aim of the game is to reach the highest score by giving the correct answer to the many questions at once.

In this game for 40 years in the field of non-edible Manchester string getirilişi from the Champions League quarter-finals, the arch of our competitors across 6-0 galibiyetd the 4-3’lük spectacular return to, with 11 points Turkish teams Champions League in collecting the most points Learn the Champions League from the group Kadikoy on yenilmemezlik series, Lefter’e until Ridvan, from Alex Ortega, scored 103 championship from Euroleague season until they can find the Fenerbahçe legend.

In this game:

* Fenerbahce will test how much you know,

* You never know about your team, you will hear some new information,

* By completing in-game to achieve new levels of success,

* Competing with other supporters of the day and will try to be the best in the game.

Fenerbahçeliyim he play every supporter’s a quiz to be played!

ABOUT THE GAME:

Our game is a quiz. all the questions in the game is about Fenerbahce. So in a sense, Fenerbahce play our game, is Fenerbahce Quiz. In addition, it contains emphasizes quality questions from each other in our play Fenerbahce Games. Questions filled with history and has been used when preparing the official Fenerbahce’s success and finalized details on the date. In addition, questions are constantly being updated and renewed.

RANKINGS: the questions you encounter in the game, you win by scoring cevapladık. Ranked highest score of the day and the first day is determined. In addition, all the scores also ranked for “Best Game” is determined.

AWARDS: to gain more points in the game, and the player is given various awards for achieving higher level. These awards can reach a more advanced level in both games when you use the right and carefully, as well as whether you can enter to get a higher ranking scores.

ACHIEVEMENTS: There are several achievements in the game, your score increases as you complete them success. You also receive them on certain levels of achievement points is increased. Levels in the game: Spectators, fans, fanatics and Canary. Your level increases, you gain more points than every question, therefore, success and levels to get a high score in the game is very important.

SECTIONS: Game total of 6 sections (6 laps) occurs. 1-2-3-4-5, respectively, in the first five rounds of questions are asked in various difficulty levels. 6th and the last section is the final round. There is no boundary question here is the right answer new questions verdikçe income but the most difficult questions are addressed in this round. This player must be in love with a real Fenerbahce to know the questions.

STAR SYSTEM: star system in the game with our game update 1.1 has been formed. Accordingly, the players earn stars in various ways and can take a variety of retrofits with these stars. Players every day during the first login to the game (50 stars), entering the top 10 in the previous day rankings (50-100 stars) and watching a video ads once a day (50 stars) can gain .. Also players during the competition, one for each question he knows star wins.

* The game now has a score of 2,000,000 points, but this limit will be increased when more than one player reaches the score limit. In case you notice any errors in the game, please contact us through our e-mail address, the errors will be corrected as soon as possible.

** This is an unofficial app developed as a quiz game about the Fenerbahce football club’s history.

*** all kinds of problems with the game, you can forward your views and suggestions from us stiymoyun@gmail.co address. Our game is constantly evolving and innovating with new features and new questions.

You also download our free game now, and you say this is my Fenerbahçeliyim excited to partner!
Bazı iyileştirmeler yapıldı.

App Information of Fenerliler İçin Bilgi Yarışması : FB-Bil

App Name Fenerliler İçin Bilgi Yarışması : FB-Bil
Package Name com.stiym.fbbil
Version 1.27
Rating ( 239 )
Size 29.2 MB
Requirement Android 4.1+
Updated 2018-08-04
Installs 10,000+
Category Games, Trivia

Tags:

More from

Sen Anlat Karadeniz Quiz Game 1.05 APK

Sen Anlat Karadeniz Quiz Game 1.05

Version 1.05

Developer Stiym

Uploaded July 02, 2018 09:08

Filesize 33.7 MB