FlashScore Türkiye 2.26.0 APK

FlashScore Türkiye 2.26.0 APK

Description of FlashScore Türkiye is modded game in this mod unlimited money, coins and everything for android FlashScore Türkiye this is best android apk game install and enjoy!

Sporla ilgili sevdiğiniz her şeyi yanınızdataşıyın. FlashScore Türkiye uygulamasıyla yaklaşık olarak 30 spordalından ve dünyanın dört bir yanından 5.000’den fazla lig/kupadanmümkün olan en hızlı CANLI skorlardan, puan durumlarından veeşleşmelerden sadece bir dokunuş uzaktasınız.

HIZLI VE DOĞRU SKORLAR
• GENİŞ KAPSAM: Dünyanın dört bir yanından yaklaşık 30+ spor dalıve 5000’den fazla lig/kupadan skor veriyoruz. Sadece futbolda1000’den fazla lig/kupayı takip edebilirsiniz!
• HIZ: Gol olduğunda, kırmızı kart çıktığında, set veya periyotsona erdiğinde bunu maçı canlı izleyenlerle aynı andaöğreneceksiniz.

ARTIK MAÇ KAÇIRMAYACAKSINIZ
• FAVORİ TAKIMLAR, MAÇLAR VE LİG/KUPALAR: Zamanınızı boşaharcamayın ve sadece favori maçlarınızı, takımlarınızı velig/kupalarınızı takip edin.
• BİLDİRİMLER VE UYARILAR: Maç sonuçları, kadro bilgileri, kırmızıkartlar… Hiçbir şeyi kaçırmayın. Sadece maçlarınızı seçin ve mobilcihazınızdan en son gelişmeleri takip edin.
• SENKRONİZASYON: Bazen bilgisayar, bazen telefon, bazen de tabletmi kullanıyorsunuz? Bunun için hazırlıklıyız: bir kullanıcı hesabıaçarak kişisel bilgi ve tercihlerinizin tüm cihazlarınızdasenkronize olmasını sağlayabilirsiniz.

TABLOLAR VE MAÇ DETAYLARI
• MAÇ AKIŞI VE CANLI ANLATIM: Maçı televizyondan izleyemiyormusunuz? Sorun değil: CANLI anlatım hizmetimiz ile maçı saniyesaniye takip edin ve hiçbir gelişmeyi kaçırmayın.
• KADROLAR VE H2H İSTATİSTİKLERİ: Kadroları maç başlamadan önce miöğrenmek istiyorsunuz? Takım kadrolarını maçtan önce bildiriyoruz.Ayrıca H2H istatistikleri ile takımların daha önce birbirleriyleoynadıkları karşılaşmaları da görebilirsiniz.
• CANLI TABLOLAR: Bir gol her şeyi değiştirebilir. Canlıtablolarımız kaydedilen golün puan durumundaki sıralamada birdeğişikliğe yol açıp açmadığını gösteriyor; aynı zamanda golkrallığı tablomuz da anında güncelleniyor.

SPOR DALLARI
Futbol, basketbol, tenis, voleybol, hentbol ve diğer 25 spor.

En sevdiğiniz spor burada yok mu? Yakında o sporu da ekleyebiliriz– spor kapsamımızı sürekli daha da genişletiyoruz!Take everything with youyour favorite sports. flashscor application to Turkey withapproximately 30 sports from around the world and more than 5,000league / cup than is possible with the fastest LIVE scores,standings and just a touch of the match’re here.

FAST AND ACCURATE SCORES
• WIDE COVERAGE: approx 30+ sports around the world and more than5,000 league / cup giving the score. Just more than 1,000 footballleague / cup can follow!
• SPEED: When goal, when the red card out, or when the set periodends, you will learn that the following match livesimultaneously.

You DO NOT MISS MATCH NOW
• FAVORITE TEAMS, AND LEAGUE MATCHES / CUPS: only waste your timeand your favorite match, follow your team and your league /cup.
• NOTIFICATION AND WARNINGS: match results, team information, redcards … do not miss a thing. Simply select your game and followthe latest developments in your mobile device.
• SYNC: Sometimes the computer, the phone sometimes, and sometimesyou using tablet? we are prepared for it: You can open a useraccount to synchronize your personal information and preferences toall your devices.

STATEMENTS AND MATCH DETAILS
• FLOW AND MATCH LIVE Narration: Do not watch the match ontelevision? No problem: Follow the match LIVE with our service andnot miss a second of narrative development.
• STAFF AND H2H STATISTICS: rosters you want to know before amatch? We report the team squad before the match. Also before theteam can see the H2H Statistics of matches they play with eachother.
• LIVE TABLES: A goal can change everything. Our case points scorerecorded live table shows that cause a change in the ranking; Italso updated instantly scorers table.

SPORTS
Football, basketball, tennis, volleyball, handball and other 25sports.

Is not your favorite sport here? Soon he could add sports – sportsare continually expanding upon our coverage!

App Information of FlashScore Türkiye

App Name FlashScore Türkiye
Package Name eu.livesport.CanliSkor_com
Version 2.26.0
Rating 4.4 ( 7,854 )
Size 9.3 MB
Requirement Android 4.1 and up
Updated 2018-03-27
Installs 100,000 - 500,000
Category Apps, Sports

Tags: