Genel Kültür Bilgi Yarışması 2018  APK

Genel Kültür Bilgi Yarışması 2018 APK

4.4 (3024)Games, Word

Description of Genel Kültür Bilgi Yarışması 2018 is modded game in this mod unlimited money, coins and everything for android Genel Kültür Bilgi Yarışması 2018 this is best android apk game install and enjoy!

Genel Kültür Bilgi Yarışması, genel kültür bilgileri ile yarışacağınız dopdolu binlerce soruya sahip yeni bir oyun.

Genel kültür yarışması oyunumuzla çok eğleneceksiniz. Genel Kültür Bilgi Yarışması internetsiz olarak da çalışabilmektedir. Yani tamamen kullanıcı dostu. Soru yüklensin diye beklemek yok. İnternet yok diye eğlenceden mahrum kalmak yok.

genel kultur bilgi yarişmasi oyunlari arasında en yenisi karşınızda.

Oyunumuzda bildirimler ile en yeni ve en zevkli oyunlarımızı da size sunmaktayız, oyuncularımızın bilgisine 🙂 İq testi tadında bir zeka oyunu.

Oyunumuzda 5 adet joker hakkı bulunmaktadır :

Telefonla Arama joker hakkı
Çift Cevap joker hakkı
Seyirciye Sor joker hakkı
Soruyu Değiştir joker hakkı
Yarı-Yarıya joker hakkı

Ekonomiden sağlığa, diyetten finansa, tarihten sanata her konuda bilgini test et. Zeka oyunları arasında en eğlencelilerden biri. 101 okey yerine bilgi yarışması oynayın 🙂 Çarkıfelek , kelimelik , kelime oyunu , kelime bulmaca gibi oyunlardan sıkıldıysanız doğru yerdesiniz. Zeka oyunları içerisindeki en güzel seçenek. Online bilgi yarışması , bilgi yarışı.

Kim milyoner olmak ister formatında hazırlanan bilgi yarışması oyunumuz ile çok eğleneceksiniz. Milyoner olmaya var mısın yok musun ?
General Knowledge Quiz, a new game where you race replete with thousands of problems with general cultural information.

You’ll have so much fun with our general culture quiz game. General Knowledge Quiz can work as an internet. That is completely user-friendly. Questions are loaded so do not wait. No internet does not exist deprived of entertainment.

The information in your race against the general culture among the new games.

We offer you our newest and most enjoyable game with the notifications in our game, a mind game taste 🙂 IQ tests knowledge of our players.

There are 5 pieces of our game lifelines:

Phone Calls joker
Double quote joker
Ask the audience joker
Questions Change joker
Semi-half the joker

Economy, health, financed from the diet, history of art knowledge of every subject tested. One of the most fun in Brain games. 🙂 Passion Play contest information 101 okey place, word, word games, word puzzles as you are right if you get bored of the game. the best option in the IQ games. Online quiz, information on the race.

Who wants to be a millionaire quiz prepared in the format you will have so much fun with our game. You know you do not have to be a Millionaire?
Performans iyileştirmeleri.
Hatalı soru düzeltimi.

App Information of Genel Kültür Bilgi Yarışması 2018

App Name Genel Kültür Bilgi Yarışması 2018
Package Name com.snstu.bilgiyarismasigenelkultur
Version
Rating 4.4 ( 3024 )
Size 10.1 MB
Requirement Android 4.4+
Updated
Installs 500,000+
Category Games, Word

Tags: