Gizli Kelime 2.4 APK

Gizli Kelime 2.4 APK

Description of Gizli Kelime is modded game in this mod unlimited money, coins and everything for android Gizli Kelime this is best android apk game install and enjoy!

Türkiye’nin en iyi ve en yeni kelime oyunu ile hafızanıza meydan okuyun!

Eğer bir kelime dehasıysanız ve kelime bilginize güveniyorsanız doğru yerdesiniz! Gizli Kelime oyunu daha önce oynadığınız kelime bulmaca oyunlarından daha zorlu ve eğlenceli bir oyun deneyimi sunuyor. Zeka egzersizi ve dikkat geliştirici bir kelime oyunu arıyorsanız Gizli Kelime tam size göre!

Gizli Kelime oyununda 800 seviye ve 2500 kelimelik eğlenceli bir kelime avı sizleri bekliyor.

Gizli Kelime oyununda amaç altıgen harflerden oluşan bulmacalar içerisindeki kelimeleri doğru şekilde yazmak ve bir sonraki bölüme geçmektir. Takıldığınız zaman ipucunu kullanabilir ve kelime avına devam edebilirsiniz.

Bulmaca oyunlarını sevenler için çok farklı kategorilere dağılmış şekilde 800 kelime bulmacası ürettik. Öğrenmesi ve alışması kolay başlayan oyunumuzda özellikle 100. bölümden sonra Türkçe kelime bilginizin gerçek anlamda sınandığını hissedeceksiniz.

Spordan şehirlere, tarihten müziğe onlarca kategoride hazırlanmış bulmacalarımız 7’den 70’e her yaştan kelime oyunu severi memnun edecek. Ama gerçek bilginizi “Gizli Kategori” bölümlerinde göstereceksiniz.

Gizli Kelime sürekli olarak geliştirilmektedir ve güncellemeler ile birlikte yeni bulmacalar eklenmektedir. Aynı zamanda ücretsizdir ve internet gerektirmez.

Hemen indirin ve gizlenmiş kelimeleri bulmaya başlayın! İyi eğlenceler!
Turkey’s best and challenge your memory with the new word game!

If you are a genius if you trust your words and vocabulary are right! Hidden Words game offers a gaming experience more challenging and fun word puzzle game in which you played before. Brain exercise and attention you are looking for a word game developer Secret Word is for you!

Hidden Words game levels 800 and 2500 words in a fun word game is waiting for you.

Hidden Words game in goal in the words of hexagonal puzzle consisting of letters and letter correctly and move on to the next section. You can use the hint when you are stuck and you can still catch the words.

Puzzle games the way we produce scattered in several different categories for those who love puzzles of 800 words. especially after the 100th episode started our game easy to learn and get used to being tested, you will feel a real sense of your Turkish vocabulary.

Sport in the city, dozens of categories in the history of music in our crafted puzzle word game that will delight lovers of all ages from 7 to 70. But your real information “Confidential Category” section will show.

Hidden Words is constantly being improved and new puzzles are added with updates. It is also free and does not require the internet.

Download now and start to find the hidden words! Have fun!
-Performans iyileştirmeleri yapıldı.

App Information of Gizli Kelime

App Name Gizli Kelime
Package Name com.librasoftworks.gizlikelime
Version 2.4
Rating 4.6 ( 6348 )
Size 41.1 MB
Requirement Android 4.1+
Updated 2018-04-25
Installs 100,000+
Category Games, Word

Tags: