Kelime Oyunu  APK

Kelime Oyunu APK

4.0 (8356)Games, Word

Description of Kelime Oyunu is modded game in this mod unlimited money, coins and everything for android Kelime Oyunu this is best android apk game install and enjoy!

Kelime Oyunu ile kelime bilgini test etmeye hazır mısın? Türkçe kelime oyunu sevenlere özel hazırlanmış yüzlerce kelimelik sorular ile kelime oyunu oynayın!

14 sorudan oluşan, 4 ile 10 harf arasında değişen kelimeleri doğru tahmin etmeye çalış, puanları topla. Takıldığın yerde harf almayı unutma. Her sorunun puanı harf sayısı ile doğru orantılıdır. Ne kadar az harf alırsan puanın o kadar yüksek olur.

Aman dikkat! 4 dakika içinde oyunu tamamlamaya çalış.

Oynamanızı kolaylaştırmak açısından oyunda Türkçe karakterlerden oluşan Q, F ve Alfabetik Klavye seçenekleri sunulmaktadır. Bu sayede Kelime oyunu kolaylıkla oynanabilir.

Kelime Oyunu uygulaması, ücretsizdir.

Are you ready to test your knowledge of words and word games? Turkish word game play word games with hundreds of questions prepared specially for lovers of words!

which consists of 14 questions, ranging from 4 to 10 words try to guess the correct letters, collect points. Remember to get letters where you hang out. score of each question is proportional to the number of letters. What if you get less points as letters would be so high.

Beware! try to finish the game in 4 minutes.

To simplify your game play consisting of Turkish character Q, F and alphabetical keyboard options are available. In this way, word game easily playable.

Word Games application is free.
✔ Kelimeyi bulmakta zorlandınız mı? Dilerseniz soruyu değiştirebilirsiniz.
✔ Kelime tahmini sınırlandırılması kaldırıldı. 30 saniye içinde istediğiniz kadar tahmin yapabilirsiniz
✔ Performans iyileştirmeleri yapıldı.

App Information of Kelime Oyunu

App Name Kelime Oyunu
Package Name com.mine.android.kelimeoyunu
Version
Rating 4.0 ( 8356 )
Size 10.4 MB
Requirement Android 4.4+
Updated
Installs 1,000,000+
Category Games, Word

Tags: