Kelime Zengini – Karşılıklı Kelime Oyunu 2.2.1 APK

Kelime Zengini – Karşılıklı Kelime Oyunu 2.2.1 APK

Description of Kelime Zengini - Karşılıklı Kelime Oyunu is modded game in this mod unlimited money, coins and everything for android Kelime Zengini - Karşılıklı Kelime Oyunu this is best android apk game install and enjoy!

Kelime oyunuyla kelimeleri tahmin ederek hem keyifli vakit geçirebilir hem de kelime dağarcığınızı zenginleştirebilirsiniz.

Kelime Oyununu artık diğer kullanıcılar ile karşılıklı olarak da oynayabileceksiniz.
Kelime Oyununda rastgele kullanıcılar ile eşleşerek oynayabilecek ya da bir arkadaşınıza oyun daveti göndererek yine onunla karşılıklı olarak kelime oyununun keyfini çıkartabileceksiniz.

Kelime Oyununda 8-10-12-14-20-24 kelime gibi değişik kelime grupları ile de oynamanız mümkün. Bu değişikliği Ayarlar penceresinden yapabilirsiniz.

Oyunda kelime listeniz bitmeden karşılaştığınız kelimeler tekrar karşınıza soru olarak gelmez.

Kelime Oyunu kolay kullanım özelliklerine sahip.

* Harf Al butonuyla tahmininde zorlandığınız sorularda harf yardımı alabilirsiniz.

* Cevap Ver butonuna bastığınızda cevabınızı vermeniz için klavye açılır.

* Klavyenin en altında yer alan İleri ve Geri butonları ile harflerde gezinti yapabilirsiniz. Ancak klavye kullanımının kolaylaştırılması için Harf Al butonu ile açılmış harflere giriş yapılmasına gerek olmadığını aklınızdan çıkartmayın.

* Harf girişi denemelerini ise istenildiği kadar yapılabilir. Tahmininiz doğru olduğu anda herhangi bir ekstra seçim yapmanıza gerek kalmadan cevabınız kabul edilir.

* Klavye ile son ya da ilk karaktere geldiğinizde ileri ya da geri butonlarına bastığınızda ilk karakterden son ve son karakterde de ilk karaktere geçmenizin mümkün olduğunu hatırlatırım.

* Son olarak bir soruda sözcük dizisi ifadesi geçiyorsa bu birden fazla sözcükten oluşan bir cevap anlamına geldiğini ve deyimlerin anlamlarının genellikle mecazi olduğunu unutmayın.

Keyifli oyunlar.
The word guessing game with Words can spend a pleasant time and both can enrich your vocabulary.

Words no longer play games with other users will be able to mutually.
Word Games that can be played in random users or by sending an invitation by the mating game to a friend of him still be able to enjoy a mutually word game.

You can also play games with words in different groups of words such as word 8-10-12-14-20-24. It can change this in the Settings window.

The words you encounter in the game does not mean the end of your list of words as opposed to your question again.

Word Game with easy to use features.

* Received letters that are hard to estimate the button, you can get help in case of questions.

* Reply pop-up keyboard to provide your response when you press the button.

* Located at the bottom of the keyboard, you can stroll through the letters with the Forward and Back buttons. However, keep in mind to facilitate the use of the keyboard does not need to be filed with the input letters Letter Received button.

* The trial of the letters can be input as requested. If the answer without having to make any extra choice as soon as you are accepted prediction is correct.

* When you get to the last or the first character with the keyboard when you press the button forwards or backwards in the last character of your first and last characters from the first character I remind you that it is possible to go too.

* Finally, do not forget that exceeds the number of words in a phrase the question of the meaning of this is a response consisting of multiple words and phrases are generally meant that figuratively.

Enjoyable games.
* Kelime Oyununun harf seçimli bir şekilde de oynayabileceksiniz.
* Oyunda Google Play kullanıcı adınız ile giriş yaptığınızda bir başka cihaza kayıtlı rumuz bilgilerinizi aktarabileceksiniz.
* Ses ve grafik özellikleri eklendi.

App Information of Kelime Zengini - Karşılıklı Kelime Oyunu

App Name Kelime Zengini - Karşılıklı Kelime Oyunu
Package Name com.ozerirtem.kelimeoyunu
Version 2.2.1
Rating 4.0 ( 5 )
Size 6.0 MB
Requirement Android 4.1+
Updated 2018-04-29
Installs 500+
Category Games, Word

Tags: