Kelimelik Solo  APK

Kelimelik Solo APK

4.0 (4922)Games, Word

Description of Kelimelik Solo is modded game in this mod unlimited money, coins and everything for android Kelimelik Solo this is best android apk game install and enjoy!

Kelimelik Solo 15X15 bir tahta üzerinde, bilgisayara karşı oynanan ve internet bağlantısı gerektirmeyen bir kelime oyunudur. Oyunda sıra sizdeyken verilen harfler ile tahtadaki harfleri kullanarak tahta üzerinde anlamlı kelimeler oluşturmanız gerekmektedir.

Oyun içerisinde farklı zorluk seviyelerini simgeleyen üç çeşit sanal karakter bulunmaktadır. Bu karakterler ile aynı anda beş oyuna kadar yeni oyun açabilir, kesintisiz olarak oyuna devam edebilirsiniz.

Kelimelik Solo oynarken yapacağınız bir hamleden alacağınız puan otomatik hesaplanarak gösterilmektedir. Bunun yanında bir hamlenin geçersiz olduğu da aynı şekilde otomatik olarak gösterilmektedir. Oyunumuzdaki Harf Tablosu özelliği ile de oyun esnasında hangi harften kaç tane kaldığını kolayca öğrenebilirsiniz.

Kelimelik Solo oyunumuzda haftalık ve tüm zamanlar için en iyiler listesi gösterilmektedir. Bu listede sizin için otomatik olarak oluşturulan anonim bir isim ile yer alırsınız ve eğer isterseniz bu ismi bir kereliğine ücretsiz olarak değiştirebilirsiniz. Daha sonraki değişimler için ise ödeme yapmanız gerekmektedir.

Kelimelik Solo geliştirme ve idame masraflarını karşılayabilmek için oyun içerisinde bulunan reklamlardan gelir sağlamaktadır. Yayınladığımız reklamlar ile siz oyuncularımıza verdiğimiz rahatsızlıktan dolayı özür dileriz.

İsterseniz oyun içi satın alım yaparak reklamları tamamen kapatabilirsiniz.

Oyunumuzda Türk Dil Kurumu Güncel Türkçe Sözlüğü ‘nü referans almaktayız. Bu sözlüğe http://www.tdk.gov.tr/index.php?option=com_gts adresinden ulaşabilir, kelimelerimizi kontrol edebilirsiniz.

Oyunlarımızla ilgili güncel duyurulara ulaşmak için aşağıdaki kanallardan bizi takip edebilirsiniz:

Web: http://he2apps.com
Facebook: http://facebook.com/KelimelikSolo
Twitter: http://twitter.com/KelimelikSolo
E-posta: iletisim@he2apps.com

Kelimelik Solo oyunumuzu indiren ve giriş yapan tüm kullanıcılarımız “Kelimelik Solo Üyelik ve Kullanım Sözleşmesi” içerisinde yer alan hükümleri okumuş, anlamış ve kabul etmiş sayılır. Kelimelik Solo Üyelik ve Kullanım Sözleşmesi belgesine aşağıdaki adresten ulaşabilirsiniz:
http://kelimeliksolo.he2apps.com/kelimeliksolo_uyelik_sozlesmesi.html

He2 Apps:
– Deniz Aydınoğlu
– Neslihan Aydınoğlu

Arayüz Tasarım:
– Kemal Şanlı
Solo 15X15 words on a board, and a word game which is played against the computer does not require an internet connection. Games using the letters on the board with as sizdeyk that the letters must create meaningful words on the board.

symbolizing the three kinds of different difficulty levels in the game are virtual characters. These characters can open up to five new game play at the same time, you can continue to play without interruption.

Solon moves to do a word you get from playing points are automatically calculated and displayed. automatically in the same manner it is shown in addition to be invalid move. Table also feature letters in our game you can easily learn how many letters in which he stayed during the game.

Solo word game for our weekly and all-time best list is shown. In this list you get with an anonymous name that is automatically generated for you and if you want you can change the name for free once. For further changes are required to make payments.

Solon words in order to meet the development and maintenance costs by providing revenue from advertising contained in the game. Publish ads with you we apologize for the inconvenience to our players.

You can also turn off completely by purchasing in-game ads.

Current Turkish Dictionary of Turkish Language Institution in our game ‘We take nude reference. This glossary is available from the http://www.tdk.gov.tr/index.php?option=com_gts address, you can check our word.

To reach our recent announcements about the game you can follow us on the following channels:

Web: My http://he2apps.co
Facebook: http://facebook.com/kelimeliksolo
Twitter: http://twitter.com/kelimeliksolo
Email: My iletisim@he2apps.co

Solon our word game download and all users who entered our “Membership and Use Agreement Solon words” in the provisions have read, understood and agreed that counted. Solo word Membership and Use Agreement document can be found at the following address:
http://kelimeliksolo.he2apps.com/kelimeliksolo_uyelik_sozlesmesi.html

He2 Apps:
– Deniz Aydinoglu
– Neslihan Aydınoğlu

Interface Design:
– Kemal Şanlı
* Yapay zeka puan hesaplaması ile ilgili bir sorun çözüldü.

App Information of Kelimelik Solo

App Name Kelimelik Solo
Package Name com.he2apps.kelimeliksolo
Version
Rating 4.0 ( 4922 )
Size 29.1 MB
Requirement Android 4.0.3+
Updated
Installs 100,000+
Category Games, Word

Tags: