Kim Milyoner 2018-15BinSoru  APK

Kim Milyoner 2018-15BinSoru APK

4.5 (6306)Games, Trivia

Description of Kim Milyoner 2018-15BinSoru is modded game in this mod unlimited money, coins and everything for android Kim Milyoner 2018-15BinSoru this is best android apk game install and enjoy!

En iddialı Kim Milyoner oyunu ile karşınızdayız. Uygulama bildiğiniz milyoner yarışmasının resmi olmayan android versiyonudur. Kim Milyoner bilgi yarışması. Türkiye’de yarışma denilince akla gelen ilk oyun. Yarışma oyunlarının birincisi! Güncel oyunlar arasında en yenisi.

15.000 soruluk, uzmanlarca hazırlanmış geniş havuzumuz ile bir soruyu ikinci defa görmeyeceksiniz. Dolu dolu bir bilgi yarışması ile karşınızdayız. İq testi tadında bir zeka oyunu. Genel Kültür Bilgi Yarışması.

Oyunumuzda 5 adet joker hakkı bulunmaktadır :

Telefonla Arama joker hakkı
Çift Cevap joker hakkı
Seyirciye Sor joker hakkı
Soruyu Değiştir joker hakkı
Yarı-Yarıya joker hakkı

kim milyoner olmak ister yarışması
kim milyoner olmak ister 2017
kim milyoner olmak ister 2018
2018 yeni oyunlar
milyoner bilgi yarışması
bilgi yarışması

Ekonomi, finans, sağlık, diyet, genel kültür ve yüzlerce kategoride binlerce soru! Çarkıfelek , kelimelik , adam asmaca ve Trivia oyunlarının en güçlü rakibi. Yarışma oyunları bilgi ve zeka için vazgeçilmezdir. Oyunumuz Milyoncu olarak da bilinir aynı zamanda. Yeni oyunlar arasında boğulmayın klasik oyunların en iyisi ile bilgi ve kültürünüzü artırın.

Yeni ücretsiz oyunlar ve genel kültür bilgi yarışması için bizi takipte kalın.

Belirtmek isteriz ki;
Oyunun SonyPictures , Who Wants to be a Millionaire ya da Kim Milyoner Olmak İster yarışmalarıyla ilgisi , ilişiği yoktur. Oyun yalnızca bir bilgi yarışması oyunudur. Icon, logo, müzik ve grafiklerin orijinal yarışma ile bir ilgisi bulunmamaktadır.
The most ambitious Who Millionaire Here we are with the game. The application is android version of the unofficial contest millionaire you know. Who Millionaire quiz . competition in Turkey is mentioned first game that comes to mind. The first game of the contest! Actual among the newest games.

15,000 questions, prepared by experts question will not see a second time with our large pool. Packed full of a quiz Here we are with. A taste of game intelligence iq test. General Knowledge Quiz.

There are 5 pieces of our game lifelines:

Phone Calls joker
Double quote joker
Ask the audience joker
Questions Change joker
Semi-half the joker

Who wants to be a millionaire contest
Who wants to be a millionaire 2017
Who wants to be a millionaire 2018
2018 new games
millionaire quiz
quiz

Economics, finance, health, diet, and hundreds of thousands of questions on general culture category! Passionflower, word, the man most powerful opponent of the hangman, and trivia games. Competition games are indispensable for information and intelligence. Our game is also known as Milyonc the same time. Increase your knowledge and culture with the best of the classic game of drowning among new games.

Stay tuned for new free games and general knowledge quiz.

We would like to mention that;
Sonypictures the game, Who Wants to be a Millionaire or Who Wants To Be A Millionaire nothing to do with competition, it is not attached. The game is just a quiz game. Icon, logo, does not have anything to do with the original contest of music and graphics.

Önemli Performans Güncellemesi.
Tespit edilen hatalı sorular kaldırıldı.

App Information of Kim Milyoner 2018-15BinSoru

App Name Kim Milyoner 2018-15BinSoru
Package Name com.snstu.kimmilyonerbilgiyarismasi
Version
Rating 4.5 ( 6306 )
Size 7.1 MB
Requirement Android 4.4+
Updated
Installs 1,000,000+
Category Games, Trivia

Tags: