Pěnožrouti 1.8 APK

Pěnožrouti 1.8 APK

Description of Pěnožrouti is modded game in this mod unlimited money, coins and everything for android Pěnožrouti this is best android apk game install and enjoy!

Pozor, Pěnožrouti přicházejí! Stáhni si appku a polap je všechny, než ti zbaští pěnu na čepované Kofole. Jsou to totiž pěkně nenasytní lumpové. Jakmile vidí plný krýgl, nedají se udržet. Každý, kdo miluje Kofolu, by se měl mít na pozoru, protože tam, kde se čepuje, jsou schovaní i mlsní Pěnožrouti. A že jich teda je! Na hradech, na horách, u vody i ve městě – jsou prostě všude. Když budeš mít kapku štěstí, najdeš i ty nejvzácnější. Podívej se do mapy a vyraz na čepovanou Kofolu, naskenuj logo na krýglu a bav se s Pěnožrouty celé léto.
Attention Pěnožrouti coming! Download the appku and ensnare them all before I eats foam draft Kofola. For they are a pretty greedy crooks. Once you see the full krýgl, they can not be sustained. Everyone loves Kofola, should be wary because of where the pins are hidden and finicky Pěnožrouti. And therefore there is! Castles, mountains, and the water in – they are everywhere. When you get a bit lucky to find even the rarest. Look at the map and go to the draft Kofola, scan the logo on krýglu and have fun with Pěnožrouty throughout the summer.
– Nová obrazovka pro odemykání Pěnožroutů
– Nová obrazovka pro popis zamčených Pěnožroutů

App Information of Pěnožrouti

App Name Pěnožrouti
Package Name cz.kofola.penozrouti
Version 1.8
Rating ( 941 )
Size 93.5 MB
Requirement Android 4.1+
Updated 2018-06-29
Installs 50,000+
Category Adventure, Games

Tags:

Download (93.5 MB)