Rakkip Okey 1.3.5 APK

Rakkip Okey 1.3.5 APK

(4586)Card, Games

Description of Rakkip Okey is modded game in this mod unlimited money, coins and everything for android Rakkip Okey this is best android apk game install and enjoy!

Facebook’un en eğlenceli okeyi artık Android ‘te. Facebook’un en hızlı ve seri okeyi Rakkip Okey aynı zamanda en eğlenceli okey oyunudur. Hem de BEDAVA.
Çünkü Rakkip okeyde facebook fotoğrafın yerine kendi istediğin gibi bir karakter yaratıp istediğin ismi vererek oynayabilirsin.
2,3,4 kişilik masalarda oynayabileceğin gibi Hızlı Masa, Göstergeli, Okeyine ve Rövanşlı oyun türlerini seçerek okey oynamanın keyfini arttırabilirsin.
İlk girişinde ve hergün günlük bonusları kazanma şansı Rakkip Okey ‘de.
3G, Edge veya Wi-Fi üzerinden online olarak, arkadaşların ya da 100.000 ‘lerce kullanıcı ile birlikte okey keyfini yaşamak için hemen ücretsiz olarak Rakkip Okey ‘i indir.
Sadece Facebook hesabınla değil aynı zamanda misafir olarakta okey oynabilirsin.
Bilardo, batak, maça kızı ve hızlı olduğunu idda eden okeyleri oynamaktan sıkıldıysan Rakkip okey en eğlenceli okey ve oyun keyfini sizlere vaad ediyor.

Anahtar kelimeler: canlı okey, kahve oyunları, bedava 101, 51 okey, rıfkı, aynet okey, sanal okey, zaman geçiren oyunlar

Problem ve düşünceleriniz için info@digitoygames.com’a her an mesaj gönderebilirsiniz.
Ayrıca yenilikler için http://www.rakkip.com adresini lütfen ziyaret etmeyi unutmayın.
Facebook is now the most entertaining hockey Android ‘t. Facebook’s fastest and hockey series Rakkip Okey is also the most entertaining hockey game. Both FREE.
Because instead of the photo facebook Rakkip joker giving the name you want to create a character you can play as you want.
2,3,4 Quick Panel personality as you can play at the tables, with display, select the type of game you can improve Rematched Okey and enjoy playing hockey.
In the first entry and the chance to win every day, daily bonuses Rakkip Okey ‘as well.
3G, Edge or Wi-Fi as through online, friends or 100,000 ‘s right of users to enjoy free Rakkip Okey okey with’ i download.
You can not only played hockey at the same time as a guest to your Facebook account.
Billiards, swamp, queen of spades, and you’re bored of playing the joker claiming to be the most fun joker joker Rakkip fast and enjoy the game promises to you.

Keywords: live okay, coffee games, free 101, 51 okay, rıfkı, aynet okey, okey virtual time pass games

A info@digitoygames.com for your problems and ideas you can send messages at any time.
Please also address the http://www.rakkip.co for innovation do not forget to visit.
Alt yapı çalışmaları yapıldı.

App Information of Rakkip Okey

App Name Rakkip Okey
Package Name com.digitoygames.rakkip
Version 1.3.5
Rating ( 4586 )
Size 8.2 MB
Requirement Android 4.0.3+
Updated 2018-08-02
Installs 100,000+
Category Card, Games

Tags: