TS-Bil: Trabzonsporlulara özel bilgi yarışması 1.29 APK

TS-Bil: Trabzonsporlulara özel bilgi yarışması 1.29 APK

Description of TS-Bil: Trabzonsporlulara özel bilgi yarışması is modded game in this mod unlimited money, coins and everything for android TS-Bil: Trabzonsporlulara özel bilgi yarışması this is best android apk game install and enjoy!

TS-Bil, 50. yılını kutlayan Trabzonspor’a özel olarak, özenle hazırlanmış 150+ (soru sayısı güncellemelerle sürekli artırılmaktadır) soru barındıran, keyifli ve rekabetçi bir spor bilgi yarışmasıdır.

Bu oyunda Trabzonspor’un kuruluşundan ilk olarak birinci lige yükselmesine, 3 büyükler dışında ilk şampiyon olan takım olmasından ligde fırtına gibi estiği dönemlere, Barış Kupası’ndan Avrupa kupalarındaki efsanevi zaferlere, Ahmet Suat Özyazıcı’dan Dozer Cemil’e, Necmi Perekli’den Hami Mandıralı’ya kadar onlarca Trabzonspor efsanesini bulabilirsiniz.

Bu oyunda:

* Trabzonspor’u ne kadar tanıdığınızı test edecek,

* Takımınız hakkında hiç bilmediğiniz, duymadığınız yeni bilgiler edinecek,

* Oyun içi başarıları tamamlayarak yeni seviyeler elde edecek,

* Diğer taraftarlarla yarışarak günün ve oyunun en iyisi olmaya çalışacaksınız.

Trabzonsporluyum diyen her taraftarın oynaması, oynatması gereken bir bilgi yarışması!

OYUN HAKKINDA:

Oyunumuz bir bilgi yarışmasıdır. Oyun içerisindeki soruların tamamı Trabzonspor hakkındadır. Sorular hazırlanırken Trabzonspor’un başarılarla dolu tarihi ve bugününe dair resmi ve kesinleşmiş bilgiler kullanılmıştır. Ayrıca sorular sürekli güncellenmekte ve yenilenmektedir.

SIRALAMALAR: Oyunda karşınıza çıkan soruları cevapladıkça puanlar kazanırsınız. En yüksek puanı alanlar hergün sıralanır ve günün birincisi belirlenir. Ayrıca alınan tüm puanlar ayrıca sıralanarak “Oyunun En İyileri” belirlenir.

ÖDÜLLER: Oyunda daha fazla puan kazanması ve daha ileri seviyeye ulaşması için oyunculara çeşitli ödüller verilir. Bu ödülleri doğru ve dikkatli kullandığınızda hem oyunda daha ileri seviyelere ulaşabilir, hem de daha yüksek puanlar elde edip sıralamalara girebilirsiniz.

BAŞARILAR: Oyun içerisinde çeşitli başarılar vardır, bunları tamamladıkça başarı puanınız artar. Belirli başarı puanlarına ulaştıkça da seviyeniz artar. Oyundaki seviyeler: Seyirci, Taraftar, Fanatik ve Fırtına’dır. Seviyeniz arttıkça her sorudan daha fazla puan kazanırsınız, dolayısıyla oyunda yüksek puan elde etmek için başarılar ve seviyeler çok önemlidir.

BÖLÜMLER: Oyun toplamda 6 bölümden (6 turdan) oluşur. İlk beş turda çeşitli zorluk seviyelerinde sırasıyla 1-2-3-4-5’er soru sorulur. 6. ve son bölüm final turudur. Burada soru sınırı yoktur, doğru cevap verdikçe yeni soru gelir ancak bu turda en zor sorular sorulmaktadır. Bu soruları bilebilmek için oyuncunun gerçek bir Trabzonspor aşığı olması gerekir.

YILDIZ SİSTEMİ: Oyunumuzun 1.2 güncellemesi ile oyun içerisinde yıldız sistemi oluşturulmuştur. Buna göre oyuncular çeşitli şekillerde yıldız kazanmakta ve bu yıldızlar ile çeşitli güçlendirmeler alabilmektedirler. Oyuncular hergün oyuna ilk girişlerinde (50 yıldız), bir önceki gün sıralamasında ilk 10’a girerek (50-100 yıldız arası) ve günde bir kez video reklam izleyerek (50 yıldız) kazanabilirler.. Ayrıca yarışma sırasında oyuncu, bildiği her soru için 1 yıldız kazanır.

* Oyunda şimdilik 1.200.000 puan sınırı vardır ancak bu puana birden çok oyuncu ulaştığında puan sınırı artırılacaktır. Oyunda farkettiğiniz herhangi bir hata olması durumunda lütfen bizimle mail adresimiz üzerinden iletişime geçin, en kısa sürede hatalar giderilecektir.

** This is an unofficial app developed as a quiz game about the Trabzonspor football club’s history.

*** Oyun içindeki sorular hazırlanırken resmi ve kesinleşmiş bilgiler kullanılmıştır. Buna rağmen sorular ile ilgili herhangi bir yanlışlık veya oyun içerisinde farklı bir hata tespit ettiğinizde, bunu bize https://www.facebook.com/Stiym/ adresinden mesaj ile veya stiymoyun@gmail.com adresine e-posta aracılığı ile iletebilirsiniz.

Oyunumuz yeni özellikler ve sorular ile sürekli yenilenmekte ve gelişmektedir.

Siz de Trabzonsporluyum diyorsanız hemen şimdi ücretsiz oyunumuzu indirin ve bu heyecana ortak olun!
TS-know, celebrating its 50th year as a special Trabzonspor, carefully crafted 150+ (number of questions are being added continuously updates) hosts question is enjoyable and competitive sports quiz.

In this game Trabzonspor organization from the first to rise to the first division, third largest in the period in which such storm in the league from that team, the first champions apart blowing, the legendary victory in the European Cup the Peace Cup, Ahmet Suat Özyazıcı Dozers Cemil, Necmi from Perekli Hami you can find dozens of Trabzonspor legend until the Mandirali.

In this game:

* Trabzonspor will test how much you know,

* You never know about your team, you will hear some new information,

* By completing in-game to achieve new levels of success,

* Competing with other supporters of the day and will try to be the best in the game.

He plays every supporter Trabzonsporluy he’s a quiz to be played!

ABOUT THE GAME:

Our game is a quiz. all the questions in the game is about Trabzonspor. Questions filled with history and has been used when preparing Trabzonspor’s success and finalized details on the official date. In addition, questions are constantly being updated and renewed.

RANKINGS: the questions you encounter in the game, you win by scoring cevapladık. Ranked highest score of the day and the first day is determined. In addition, all the scores also ranked for “Best Game” is determined.

AWARDS: to gain more points in the game, and the player is given various awards for achieving higher level. These awards can reach a more advanced level in both games when you use the right and carefully, as well as whether you can enter to get a higher ranking scores.

ACHIEVEMENTS: There are several achievements in the game, your score increases as you complete them success. You also receive them on certain levels of achievement points is increased. Levels in the game: Spectators, fans, fanatics and Storm. Your level increases, you gain more points than every question, therefore, success and levels to get a high score in the game is very important.

SECTIONS: Game total of 6 sections (6 laps) occurs. 1-2-3-4-5, respectively, in the first five rounds of questions are asked in various difficulty levels. 6th and the last section is the final round. There is no boundary question here is the right answer new questions verdikçe income but the most difficult questions are addressed in this round. This player must be in love with Trabzonspor in order to know the real questions.

STAR SYSTEM: star system in the game with our game update 1.2 has been formed. Accordingly, the players earn stars in various ways and can take a variety of retrofits with these stars. Players every day during the first login to the game (50 stars), entering the top 10 in the previous day rankings (50-100 stars) and watching a video ads once a day (50 stars) can gain .. Also players during the competition, one for each question he knows star wins.

* The game now has a limit of 1,200,000 points, but these points will be increased when more than one player reaches the score limit. In case you notice any errors in the game, please contact us through our e-mail address, the errors will be corrected as soon as possible.

** This is an unofficial app developed as a quiz game about the Trabzonspor football club’s history.

*** Game official inquiries and finalized in preparing the information is used. Nevertheless, you’ve identified a different error or inaccuracy in any game related questions, you can compose a message from us with https://www.facebook.com/stiym/ stiymoyun@gmail.co address or address e-mail.

Our game is regularly updated with new features and questions and thrive.

You also download our free game now, and you say this is my Trabzonsporluy excited to partner!
Bazı iyileştirmeler yapıldı.

App Information of TS-Bil: Trabzonsporlulara özel bilgi yarışması

App Name TS-Bil: Trabzonsporlulara özel bilgi yarışması
Package Name com.stiym.tsbil
Version 1.29
Rating ( 65 )
Size 29.3 MB
Requirement Android 4.1+
Updated 2018-08-04
Installs 1,000+
Category Games, Trivia

Tags: