Yeni Kelime Oyunu 2018 – Türkçe Oyun 2.2.03 APK

Yeni Kelime Oyunu 2018 – Türkçe Oyun 2.2.03 APK

4.2 (393)Games, Wordby

Description of Yeni Kelime Oyunu 2018 - Türkçe Oyun is modded game in this mod unlimited money, coins and everything for android Yeni Kelime Oyunu 2018 - Türkçe Oyun this is best android apk game install and enjoy!

Hem eğlenmek için, hem de yeni kelimeler öğrenmek için Kelime Oyunu tam size göre. Bu oyun televizyon programlarında yıllarca izlenen oyunun resmi olmayan benzeridir. Bu oyunda Genel Kültür, Tarih, Edebiyyat, Spor ve Muzikle ilgili yeni ve güncel soru-kelimeler bulunmakdadır. Özellikle kelime hazinesini geliştirmek isteyenler için mükemmel bir oyun.

Yeni Kelime Oyunu için hazırlanmış mükemmel reyting sistemi ile, haftalık, aylık ve yıllık puan tablosunu görebilir, en iyilerin harita üzerinde konumlarını görebilir ve arkadaşlarınız arasında sıralamanızı görebilirsiniz.

Tüm soruların beğenilme ve beğenilmeme sayısını izleyebilir, sorunun kaç kez doğru kaç kez yanlış cevaplandırıldığını görebilirsiniz.

Özellikler:
– Güncel ve yeni sorular.
– Tek kişilik oynama imkanı
– Lokasyon bazlı reyting sistemi
– Facebook entegrasyonu
– 7+7 harf açma hakkı
– Online sıralamalar (En İyiler, Rekorlar, Arkadaşlarım)

keywords: yeni kelime words 2018 kelime bul bulmaca güncel oyunlar
Both for fun, but also to learn new words Wordplay is for you. This game is like no other official game for years watched television programs. In this game General Culture, History, LITERATURE, sports and music-related new and updated question-bulunmakdadır words. Especially a perfect game for those who want to improve vocabulary.

With excellent rating system prepared for the new Word Game, weekly, monthly and yearly tables can see, you can see your ranking among the best you can see their locations on the map and your friends.

All questions can track the number of likes and dislikes, you can see how many times the problem correctly answered incorrectly several times.

Features:
– Current and new questions.
– Single play facilities
– Location based rating system
– Facebook integration
– 7 + 7 letters the right to
– Online rankings (Best, Records, My Friend)

keywords: Find new word puzzle game to date 2018 words words

App Information of Yeni Kelime Oyunu 2018 - Türkçe Oyun

App Name Yeni Kelime Oyunu 2018 - Türkçe Oyun
Package Name az.ustad.kelimeoyunu
Version 2.2.03
Rating 4.2 ( 393 )
Size 12.9 MB
Requirement Android 4.1+
Updated 2018-03-22
Installs 100,000+
Category Games, Word

Tags: